این مطلب با استفاده از مترجم گوگل از سایت های خارجی ترجمه شده است

شما احتمالا خودتان چندین بار خواسته اید: “چگونه می توان لینک ها را به وب سایت من برای بهترین نتایج SEO ساخت؟”

شما تنها نشاط حتی افرادی که تجربه پشتی دارند، از زمان به زمان تعجب می کنند.

و ما همه خودمان این سوال را دوباره مطرح می کنیم پس از آن که گوگل نسخه جدید الگوریتم منتشر کرد.

سوال از دریافت لینک ها
بنابراین، اکنون می دانیم این یک سوال معمول است.

این ممکن است به شما کمک کند.

اگر تعداد زیادی از مردم می پرسند، مطمئنا کسی به این سوال پاسخ داده است.

خیر

تعداد زیادی متخصص به نام خودشان وجود دارد که راهنمایی و مشاوره های مختلف ارائه می دهند، اما اغلب به طور ناگهانی تنها کاری که انجام می دهند، باعث آشفتگی مردم است.

امروز، همه چیز را ساده خواهم ساخت.

من در مورد نحوه دریافت لینک ها صحبت می کنم و به طور خاص لینک هایی که نتایج جستجوگر واقعی ارائه می دهند. البته کلمه کلیدی در اینجا “نتایج” است.

چه کسی می خواهد پیگیری ماه ها به دنبال، فقط برای دیدن موفقیت آمیز موفق SEO موفق است؟

من تو را پوشانده ام

چگونه بهترین لینک های اینترنتی را به وب سایت خود بسازید
در این مقاله، من در مورد نحوه ساختن لینک به وب سایت شما صحبت خواهیم کرد و همچنین در مورد برخی از لینک هایی که می توانند به رتبه بندی شما آسیب رساند صحبت می کنند.

زمان های قدیم زمانی که تمام انواع لینک ها مناسب برای جستجوگرها بود، طول کشید. سالهاست که بسیاری از وبسایت ها بر روی تکنیک های ناامن قرار دارند و از ابزارهای خودکار برای ایجاد صد ها پیوند در هر روز استفاده می کنند. چیزهای زیادی از آن زمان تغییر کرده اند.

در جستجوگرها امروز، با کیفیت بالا و لینک های مرتبط بیشتر ارزش.

اما چگونه لینک های خوب ایجاد می کنید؟

در اینجا چند راهنمایی است که باید دنبال کنید تا لینک های خوب به وب سایت شما اضافه شود.

هیچ کس اعتماد نکن
به راهنمایی هایی که از منابع ناشناخته خواندید تکیه ننید. اگر کسی راز به رتبه اول در Google برای کشف واژه های رقابتی کشف کند، بسیار ناراحت است که آنها را با دیگران به اشتراک بگذارند.

همیشه تحقیق خود را انجام دهید و آزمایش های خود را انجام دهید با پول بسیار کم، می توانید یک وب سایت برای تست همه انواع لینک ها ایجاد کنید و انجام مطالعات خود را انجام دهید.

ایجاد لینک با صبر و حوصله
اگر شما فقط وب سایت خود را ایجاد کرده اید، احتمال پیروزی سریع و طبیعی تقریبا صفر است. این یکی یا دیگری است

لینک های طبیعی زمان برد.

قبل از رفتن به خواندن نماز خود را امیدوار کنید که فوربس یا واشنگتن پست به شما متصل است، شما را در هر جا نمی خواهد گرفتن. در عوض، شما باید برخی از لینک ها را ایجاد و ترافیک مربوط به وب سایت خود را رانندگی کنید.

چطور این کار را انجام می دهید؟

یک روش معمول برای نوشتن پست های مهمان در وب سایت معتبر در تووخی در دیوار است.

پست های مهم ثبت نام برای سایت های مناسب بنویسید
هنگام ارسال پست های مهمان برای وب سایت های دیگر، این کار فقط برای پیوند در Bio Bio انجام ندهید.

این روش اخیرا مورد آزار و اذیت است، اما با استراتژی مناسب شما می توانید مقاومت در برابر جمعیت.

در اینجا چند نکته برای ترسیم؟؟ نیک ارسال مهمان شما وجود دارد:

وب سایت هایی که صفحه «نوشتن برای ما» ندارند، نادیده نگیرید. هر وبسایت هیچ کدام از اینها را ندارد. برخی از بهترین وب سایت ها برای دریافت لینک ها بدون این صفحات هستند.
فقط برای وب سایت های بسیار معتبر در طاقچه خود بنویسید. وقت نگذارید وب سایت های با سطوح مدیریت را از دست ندهید. لینک شما ارزش بسیار کم خواهد داشت و شما ممکن است حذف لینک خود را بدون اطلاع قبلی حذف کنید. (برای بررسی Domain Authority و سایر معیارهای کلید SEO، از ابزار Tracker Backlink Monitor استفاده کنید.)
برای هر وب سایت بیش از یکبار بنویسید یک ارتباط برقرار کنید و تلاش کنید برای یک همکاری به صورت مستقیم بکشید. در غیر این صورت، واضح است که شما فقط برای ساخت backlink ها در نوشتن هستید.
لینک های Nofollow عالی هستند نه برای جستجوگرها، بلکه برای ترفیع و پیروان بیشتری در رسانه های اجتماعی.
پیوندها را از پست مهمان خود نظارت کنید. از ابزار پیوندهای پیگیری مانیتور برای به روز رسانی خودکار استفاده کنید و پیغام از تمام پسوند های خود را دنبال کنید. گاهی وقتا، مدیران وب سایت شما را از dofollow به nofollow حذف یا تغییر می دهند، و شما باید در مورد این اطلاعات شناخت.
همیشه در مقالات نویسندگان مقاله خود را به حساب های رسانه اجتماعی خود پیوند دهید.
با استفاده از تکنیکهایی که من در بالا ذکر کردم، من توانستم نتایج عالی SEO و تنهایی را به طور مستقیم به یکی از من سایت ها – همه از نوشته های من مهمان.

این تصویری است که بازدید کنندگان مستقیم طی ماه گذشته از مقاله ای که من برای یک وبسایت محبوب نوشتم دریافت کردم.
چگونه به بازگشت-لینک -2

همانطور که می بینید، مقدار گمشده 65٪ (13٪ بهتر از عملکرد کلی وب سایت من است) و مدت زمان بازدید 2:31 دقیقه (84٪ بهتر از مدت زمان میانگین وب سایت من در هر بازدید).

من هر روز می بینم، فقط از این مقاله. آیا به یک نمونه موفق دیگر نیاز دارید؟ نتایج یک پست مهمان دیگر که من مدتی پیش نوشتم بررسی کنید.

چگونه به بازگشت-لینک -1
این بار، من نتایج شما را بیش از یک نشان نشان می دهم ماهان گذشته، بنابراین شما می توانید ببینید که ارسال مهمان یک راه طولانی برای راه دور از راه دور است. نتایج این بار حتی بیشتر است. نرخ گزاف گویی 57٪ است که 27٪ بهتر از آمار کلی وب سایت من است. مدت زمان متوسط ​​زمان با 109٪ بهتر از طول مدت بازدید من بهتر است.

چرا دو نمونه من فقط موفق به اشتراک گذاشتم؟ چون من تمام قوانین بالا ذکر کردم.

من مقالات و با کیفیت بالا در وب سایت معتبر در تیکچه من نوشتم و مردم آنها را بسیار دوست داشتند و تصمیم گرفتند به بررسی وب سایت شخصی من.

من آنها را فقط برای دریافت یک لینک پس از ارسال، اما برای دستیابی هر دو مزایای ترافیک و SEO. حتی اگر این پیوندهایی نبود، چندین بازدید کننده در هر ماه دریافت کردم.

رد پا روی پیوندهای خود را ترک نکنید
یک اشتباه رایج بسیاری از SEOgers این است که در هنگام ایجاد پیوندها ترک خود را ترک کنید. همه پیوندهای شما باید طبقاتی باشند، حتی کسانی که برای SEO شما را تشکیل می دهند.

اگر شماظاهار پست های شما انجام می شود، همیشه بنیتس خود را تغییر دهید و از نام قلم های مختلف استفاده کنید.
از توضیحات مشابه برای وب سایت خود در سراسر وب استفاده نکنید.
کلیه لینک های شما بح صورت طبیعی و غیرقابل کشف بودن
راه های هوشمند برای ایجاد لینک های خوب
بهترین لینک به وب سایت شما از واقعی وب سایت، با خوب مطالب و تعداد زیادی از سهام رسانه های اجتماعی.

شما می توانید این لینک ها را به صورت طبیعی به دست آورید یا خودتان آنها را بسازید. تا زمانی که آنها از وب سایت های مجاز در پویایی در دیوار خود می آیند، آنها ارزش جستجوگر بزرگ هستند.

من یک روش ساخت لینک خاص اصرار نخواهم کرد. برای من کار ممکن است برای شما کار نکند. این دلیل، چرا، در ابتدای مقاله، من گفتم شما باید آزمایش های خودتان انجام دهید و تصمیم بگیرید که چه بهتر برای وب سایت شما.

شما همچنین می توانید بررسی کنید که چه رقبا شما از نظر SEO ها انجام می دهند و اگر آنها کار می کنند، سعی کنید همان لینک ها را ایجاد کنید.

رایج ترین روش ایجاد لینک با کیفیت عبارتند از:

پست های مهمان در وب سایت های مرتبط
پیوندها را با Infographics بسازید
روش پیوند شکسته
نظر دادن وبلاگ
تکنیک آسمان خراش
انجمن نجوم
ارسال ایمیل به نفوذگران
کدام لینک ها را که نمی خواهید ساخت کنید
چندین نوع پیوندها وجود دارد که باید از لینک های پروفایل خود اجتناب شود. بدترین کاری که می توانید انجام دهید این است که شما نمی توانید کنترل کنید.

در اینجا چند نمونه از لینک های بد بدست آمده است:

1. لینک از صفحات با محتوای نازک. گوگل صفحات و وب سایت های با محتوای بسیار کمی را حذف می کند و واضح است که پیوندهای این نوع وب سایت ها کم اهمیت SEO.

2. وب سایت هایی که برای کاربران ارزش ندارند. بهترین نمونه ها در این دسته بندی، اجتماعی وب سایت ها، فهرست ها و مقاله های فهرست شده است. همه اینها فقط برای هدف SEO استفاده می شود، و گوگل اعتبار زیادی به آنها نمی دهد. حتی بدتر این است که هنگامی که لینک خود را به هر یک از این وب سایت ها ارسال، تقریبا غیر ممکن است که آن را حذف کنید.

3. هرزنامه نظر هیچکس اسپم و نه Google را دوست ندارد. اگر شما ارسال نظرات هرزنامه در سراسر اینترنت، شهرت سایت خود را از دست خواهید گرفت، و همچنین ممکن است از دست دادن رتبه خود را در موتورهای جستجو. حتی نظرات ناقص می تواند مشکوک باشد اگر شما آنها را مورد سوءاستفاده قرار دهید. مات کاتز پاسخ به نظرات اسپم بررسی کنید:

برای شناسایی لینک های نامناسب وب سایت خود، وارد حساب کاربری خود شوید و پیوندهای پیگیری خود را با اداره دامنه، جریان اعتماد و جریان نقل قول مرتب کنید.

شما می توانید از فیلترهای سمت راست برای مرتب سازی لینک های خود با استفاده از ارزش خود استفاده کنید و تصمیم بگیرید که کدام یک از آنها به شما کمک کرده است تا بهبود در SEO کمک کند.

چگونه به بازگشت لینک

اطلاعات بیشتری کسب کنید، مقاله ای که چند هفته پیش در اینجا نوشتم بررسی کنید: چگونه شناسایی و حذف لینک های نامناسب.

افکار نهایی در دریافت لینک ها
اگر می خواهید لینک ها را به وب سایت خود اضافه کنید، باید آن را با احتیاط و دانش انجام دهید.

شما باید هر لینک ایجاد شده یا درآمد را بررسی کنید و بررسی کنید که آیا ارزش هر جستجوگر حمل می شود.

همیشه از پیوندهای پیوننتی جلوگیری از صفحاتی که هیچ کنترل ندارند. آخرین چیزی که می خواهید این است که لینک های صدها نفر که می توانید حذف کنید.

چگونه ساختمان ساختمان ر؟؟ به تازگی برای شما کار می کند؟ برای اطلاع از ما در فیس بوک یا توییتر به ما ملحق شوید!

پست های مرتبط:
50 سوال SEO – پاسخ به سوالات SEO شما تعداد زیادی از SEO و سوالات رشد ترافیک هر روز، …
7 پیوندهای مینیاتور اجرای پیاده سازی راهنمایی برای رسیدن به ارتفاع جدید SEO در محدوده؟ رقبای شما در حال افزایش است؟ تعجب می کنم که چطور …
71 نظر