از آنجا که این ترافیک به طور مستقیم با کیفیت لینک های وب سایت شما مرتبط است، وب سایت معتبرتر که به آنها پیوند می دهد، رتبه ها

بهتر و ترفیق دریافت خواهید کرد.

ترجمه شده توسط مترجم گوگل از سایت های خارجی ترجمه شده است

و البته شما می خواهید نگاهی به رتبه بندی گوگل خود داشته باشید. در هنگام خواندن وب، گوگل به ویژه برای پیوندهای وبسایت شما به نظر می رسد، برای درک اینکه چگونه صفحات شما به یکدیگر متصل می شوند و به چه شیوه ای. مطمئنا صدها عامل رتبه بندی وجود دارد. اما لینک ها نشانگر مهمترین شاخص برای جستجوگرها هستند.

در حال حاضر، بدون نیاز به گفتن، کیفیت لینک ها سخت است، اما آنها نباید باشد. در واقع راه های هوشمند برای ساختن یا ایجاد لینک وجود دارد، برای دریافت وب سایت معتبر برای پیوند به کسب و کار آنلاین شما. اینجا ده نفر هستند:

1. روش ساختمان شکستن لینک
من متشکل از روش ساختمان شکستن لینک دوست دارم زیرا به خوبی کار می کند تا لینک های یک طرفه ایجاد کند. این تکنیک شامل ارتباط با یک وب مستر برای گزارش لینک خرابی در وب سایت شماست. در همان زمان، شما دیگر وب سایت ها را برای جایگزینی آن لینک توصیه می کنید. و البته، در اینجا، شما به وب سایت خود اشاره می کنید. از آنجا که شما وب سایت مدیر را با ارائه گزارش خراب لینک می کنید، احتمال بازگشت backlink به وب سایت شما خیلی زیاد است.

بنابراین، برای استفاده از روش شکستن لینک، برای اولین بار سایت های مرتبط مرتبط در جستجوی خود را پیدا کنید. با استفاده از این کلمات جستجو در Google آنها را پیدا کنید:

کلید واژه + لینک شما
کلمات کلیدی + منابع شما
کلمات کلیدی inurl: links
به عنوان مثال، اگر من یک فرزندپروری داشته باشم، برای پدر و مادر + پیونده جستجو خواهم کرد.
به راحتی پیوندهای شکست خورده در آن صفحات، دانلود و نصب پلاگین گوگل کروم به نام Check My Links را دانلود و نصب کنید. با استفاده از این پلاگین سرعت 404 پیوند از این صفحه کشف شد:

حالا، به آن وب مستر بازگشت: هنگامی که در ارتباط هستید، دوستانه باشید و خودتان را معرفی کنید. به این فرد بگوئید که او به بعضی منابع موجود دیگری دسترسی پیدا می کند. همیشه محل دقیق لینک خراب همیشه فراهم است، بنابراین آنها را می توان راحت یافت. برای جایگزینی آن لینک ها، از جمله وب سایت خود، جایگزین کنید. سعی کنید مفید بودن، نه حریست برای دریافت backlink. اغلب این روش کار می کند، اما مواردی وجود دارد که وب سایت مدیر از ارسال پیوند به شما اجتناب شود.

2. پیوندها بازگشت از طریق infographics
Infographics یکی از محبوب ترین روش ها برای آوردن ترافیک به وب سایت شما و به دست آوردن لینک های ارزشمند است. آنها نیز عالی هستند، زیرا آنها آسان درک و به اشتراک گذاری دارند. هر کس اطلاعات بصری دوست دارد، درست است؟ به همین دلیل تقاضا برای اینفوگرافیک به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. در نظر داشته باشید که پخش آنلاین با نفوذ مانند Mashable، منتشر Infographics های متعدد از سراسر اینترنت.

در حال حاضر، اطلاعات خود را با دقت انتخاب کنید: هر یک باید یک داستان منحصر به فرد و جالب برای مخاطبان شما داشته باشد. برای انتخاب خود، موضوعات مورد علاقه؟ بعدا دنبال کنید و ببینید چه افرادی به دنبال آن هستند، سپس آگهیایجاد خود را با استفاده از داده های آماری ایجاد کنید.

برای شروع، تحقیق و جمع آوری داده ها برای محتوای. سپس کسی را پیدا کنید که محتوای را بصری کند.

تصور غلطی که ایجاد یک Infographic گران است این همیشه وجود ندارد شکل متوسط ​​قیمت بین 150 تا 300 دلار است. با فرض اینکه ممکن است 10 پیوند در هر اطلاعات ذخیره شود، شما 15 دلار برای هر لینک پرداخت می کنید. برای پنج لینک، قیمت 30 دلار برای هر پیوند است. این برای لینک های به دستی گرفته شده از طریق معیار webmaster بسیار ارزان است. و اگر infographic شما می رود ویروسی. شما حتی بیشتر برنده خواهید شد

برای پیدا کردن طراحان با پرتفوی خوب، از Dribble استفاده کنید. با به روز رسانی حساب کاربری خود را به وضعیت PRO، به طور مستقیم با آنها تماس بگیرید و فقط برای 20 دلار در سال است. سپس از فیلد جستجو استفاده کنید و نوع “infographics” را تایپ کنید. پس از پیدا کردن فردی که دوست دارید، بر روی «استخدام من» کلیک کنید و پیام را با نیازهای شما و درخواست قیمت ارسال کنید. Fiver مکان دیگری برای پیدا کردن طراحان بزرگ است که مایل به ایجاد infographics ارزان هستند.

بعد، یک بار که آماده است، باید دیگران را به اشتراک بگذارید. برای انجام این کار، ایجاد کد خود را با استفاده از ژنراتور رسانه Siege ایجاد کنید.

هنگامی که همه چیز در جای خود قرار دارد و اطلاعات شما در وب سایت شما ظاهر می شود، زمان آن است که آن را توزیع کنید. شما می توانید از این اطلاعات چندین دایرکتوری تهیه کنید. به عنوان مثال، در اینجا یک لیست با بیش از 100 مکان برای ارسال اطلاعات متنوع شما است.

آخرین، اما نه کمترین ایمیل برای افرادی که قبلا مرتبط با اینفوگرافیک مرتبط هستند یا در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشتن. برای نظرات در مورد infographics خود بپرسید، اما هرگز از یک لینک مستقیما درخواست ننشید. اگر آنها دوست هستند، آنها می دانند که چه باید بکنند.

مرتبط: 17 مکان های امن برای ساخت لینک برای جستجوگرها

3. مزیت مقالات مهمان
وبلاگ نویسی مهمان موثرترین راه برای رسیدن به مخاطبان جدید است. با انتشار مقالات در سایر وبسایت های محبوب، محتوای شما در برابر شما قرار می گیرد، از خوانندگان جدید و به دست آوردن بیشتر قرار گرفتن در معرض. گاهی اوقات، این فقط در مورد backlink نیست، بلکه در مورد افزایش اعتبار آنلاین شما یا پیروان رسانه های اجتماعی شما است.

وبلاگ نویسی مهمان به شما کمک می کند تا تقویت روابط خود و توسعه مخاطبان خود. در صورتی که در مهمان تردید دارید، در نظر بگیرید که حتی گوگل همکاران مهمان را در Google Analytics پذیرش می کند. در اینجا یک صدای جیر جیر از Google نشان داده شده است:

پست مهمان در وبلاگ ما از @ johnpkoenig – داستان با استفاده از داده ها با استفاده از Measureful و Google Analytics: http://t.co/Wb8oZP5WQu

– Google Analytics (googleanalytics) 10 مارس 2014
وجود دارد راه های متعدد برای پیدا کردن وب سایت هایی که مقالات مهمان پذیرفته می شوند. در اینجا سه ​​::

برای جستجوی وبلاگ هایی که مشارکتبان مهمان پذیرفته می شوند، از شرایط جستجوی گوگل استفاده کنید:
کلید واژه + inurl: write-for-us
کلمات کلیدی شما + پست مهمان
کلمات کلیدی + inurl: دستورالعمل مهمان پست
کلید واژه خود را تبدیل به یک مشارکت کننده
کلمات کلیدی + وبلاگ نویسان خواستار
کلید واژه + ارسال یک مقاله
کلید واژه + شما می خواهید برای نوشتن
کلمتو کلیدیدی + کمک کن
کلمه کلیدی شما + تبدیل شدن به یک نویسنده
کلید واژه + پست مهمان توسط
کلمه کلیدی شما + اکنون پذیرای پست مهمان است
افرادی را پیدا کنید که پست های مهمان را به طور منظم منتشر کنید و سعی کنید در همان وبسایت هایی که در گذشته داشته اید مشارکت داشته باشید.

مثال کریستین هائینز نویسنده ی آزاد است. از نمایه Google Plus خود، بر روی “About” کلیک کنید، سپس به بخش اشترین بروید، که می توانید لیستی از تمام وبسایت هایی را که مقالات به آن اختصاص دهید، مراجعه کنید.

این روند را با دیگر نفوذگران تکرار کنید و فرصت های بی پایان برای انتشار مطالب در وب سایت های شخص سوم پیدا کنید.

برای پیدا کردن گزینه های دیگر از رسانه های اجتماعی استفاده کنید.

در توییتر، جستجو برای “مهمان”، “مقاله مهمان” یا “نویسنده مهمان”. برای ارتقا روند، از Topsy برای تنظیم هشدارها برای کلمات کلیدی که می خواهید پیگیری کنید استفاده کنید.

هنگام انتشار یک مقاله مهمان همیشه مطمئن شوید که شما به لینک های پروفایل های رسانه های اجتماعی خود را. اگر کسی از پست شما داشته باشد، می توانید به راحتی از مقالات آینده استفاده کنید.

4. جاسوسی در رقبای خود.
اگر جدی در مورد گرفتن ترافیک ارگانیک باشید، ملاقات با استراتژی های بازاریابی آنلاین رقبا اصلی خود اجباری است. شما باید بر روی رقباای خود در رسانه های اجتماعی جاسوسی و از تکنیک های لینک سازی و یا درآمدشان، و همچنین روش های بازاریابی محتوای آنها استفاده کنید. در اینجا چند نکته وجود دارد:

هنگامی که رقبا مطالب جدید خود را در وب سایت های خود منتشر می کنند، خود را برای هشداری تنظیم کنید.

مشترک شدن در خبرنامه های خود و یا دنبال کردن آنها در رسانه های اجتماعی. یکی دیگر از راه های هوشمند برای رسیدن به محتوای جدید خود، ایجاد یک هشدار Google برای کلمه کلیدی “site: yourcompetitor.com” است. برای مثال، اگر رقیب من TechCrunch باشید، می توانم هشدار Google را با استفاده از کلید واژه: site: techcrunch تنظیم کنم. کام

می دانید چه زمانی و چه بازتابنده رقابتی شما ایجاد یا درآمد می شود.

این به شما کمک می کند که بهترین ها را تکرار کنید و بدانید که چه روش هایی برای تبلیغ سایت خود استفاده می کنند. اگر آنها از طریق وبلاگنویسی مهمان دریافت کنند، سعی کنید یک وبسایت مهمان در همان وبسایت باشید. اگر بیشتر لینک های آنها از مرور وبلاگ ها، با آنها وبلاگ نویسان تماس بگیرید و آنها را محاکمه کنید تا بتوانید ابزار خود را آزمایش کنید. در نهایت، آنها ممکن است یک بررسی در مورد آن بنویسند.

ابزار من علاقه ای برای جاسوسی از لینک های رقیب من به نام Backlinks مانیتور است. این به شما اجازه می دهد که چهار رقم مهم خود را اضافه کنید. از آن به بعد، شما یک هفتگی گزارش حاوی تمام لینک های جدید کسب کرده است. در داخل ابزار، شما می توانید در مورد این لینک ها بیشتر درک کنید و می توانید آنها را با ارزش و سایر معیارهای جستجوگر خود مرتب کنید. یک ویژگی مفید این است که تمام لینک های وب سایت من؟ در حال حاضر در سبز، به عنوان در تصویر زیر ذکر شده است.

با استفاده از این تکنیک، من می توانم به راحتی فرصت ایجاد پیوند جدید تعیین کنم. با منوی Backlinks من می توانم پیگیری تمام لینک هایی که وب سایت من درآمد کسب پیگیری. هربار که کمپین هاساخت لینک های من موفق می شوند، من می توانم مشاهده تمام لینک های جدید که در دشبورد من می بینم.

5. ایجاد لینک های داخلی
لینک داخلی یک عامل کلیدی برای اجرای یک وبلاگ موفق است. آنها پیوند آب را می گیرند و می توانند از آن متن استفاده کنند. با سازمانی سازمانی داخلی خوب می توانید به کاربران کمک کنید تا راحت تر از طریق وب سایت خود، حرکت و تجربه کاربران را افزایش دهد.

ابزارهایی وجود دارد که می توانند به طور خودکار ایجاد لینک های داخلی خود را در وبلاگ شما، به خصوص اگر شما اجرای WordPress، اما شما باید این را به صورت دستی انجام دهید. مات کاتز مایکروسافت توصیه می کند که وب سایت مدیران تعداد پیوندهای داخلی خود را در هر صفحه زیر 100، برای قابلیت استفاده و جستجوگرها حفظ کنند.

6. محتوای خود را ارتقا دهید
محتوای عالی شما را دریافت نمی کند مگر اینکه شما می دانید که چگونه آن را به درستی تبلیغ کنید. شما باید در جهان بیرون بیایید و برای رسیدن به بهترین مقالات خود ایمیل بزنید.

یکی از بهترین راهکارها برای انجام این کار، تماس با وبلاگنویسان یا وب سایت هایی است که هر هفته یا ماهانه اجرا می شوند. همچنان می توانید از گوگل استفاده کنید و برای پرس و جو هایی مانند “کلید + فریب” جستجو کنید. برای اطمینان از انتخاب مطمئن شوید که فقط از هفته یا ماه گذشته مشاهده کنید.

سپس با مدیران وب تماس بگیرید و یک پیشوند سریع در وب سایت خود بگذارید. با پیام خود، پیوند به یکی از بهترین آموزش ها یا راهنمایی ارسال کنید. اگر منابع شما مفید باشد، آنها ممکن است در دور بعد از هفتگی خود را به شما پیوند. این وبلاگ نویس به طور مداوم به دنبال محتوای عالی هستند، بنابراین آنها قطعا می خواهند از شما بشنوند.

همانطور که با تکنیک های دیگر، اطمینان حاصل کنید که ارتباط خود را با هر مدیر وب با درخواست یک پیوند مستقیما سوء استفاده نکنید.

7. نوشتن توصیفات
یک روش آسان برای به دست آوردن لینک کیفیت توضیحات توضیحات برای وب سایت هایی است که از آن استفاده می کنید. شما فقط چند دقیقه صرف می شود و می توانید یک لینک از صفحه اصلی یک معتبر وب سایت. تا زمانی که شما یک مشتری از آن محصول هستید احتمال دارد بتوانید یک پیوند در برابر گواهینامه دریافت کنید.

فهرستی از ابزارهایی که در حال حاضر استفاده می کنید فهرست و در مورد احتمالات ارائه توضیحات خود را در وب سایت مورد نظر، بحث.

8. تماس با خبرنگاران و وبلاگنويسان مهم
برای دریافت پیوندهایی به وبسایت خود، باید این کلمه را در مورد کسب و کارتان گسترش دهید. و چه راه بهتر برای انجام این کار از ایمیل دادن به خبرنگاران و نفوذگران از طاقچه شما؟ آدرس ایمیل شخص دیگری ممکن است چالش برانگیز باشد، اما هیچ دلیلی برای تضعیف آن وجود ندارد. در اینجا چگونگی پیدا کردن آدرس ایمیل هرکی است:

بیش از 90 درصد آدرس های ایمیل؟ نشریات و وب سایت ها از این قرار است: john@website.com یا sjohn@website.com یا smith.john@website.com. بنابراین، سعی کنید زمین خود را به طور مستقیم به این ایمیل ارسال کنید.
اگر قالب های بالا کار نمی کنند، از ابزارهایی مانند Voilanorbert، Thrust.io یا Emailfinder.io استفاده کنید. فقط نام فردی که میخواهید تماس بگیرید و وبسایتی را برای آن کار کنید.

همچنین شما می توانید پیام خود را با استفاده از راس؟نه اجتماعی، با Google Plus یا Linkedin ارسال کنید.

همچنین در نظر بگیرید که هر زمین باید کوتاه و به نقطه باشد. هیچ وقت برای ایمیل های طولانی و خسته کننده از غریبه ها وجود ندارد.

9. اهدا کنید
بله، با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی می توانید لینک ها را دریافت کنید. این روش سریع و ساده است. همه چیز باید انجام شود این است که وب سایت های خود را در طاقچه خود پیدا کنید که قبلا اهدا و پیوند به سایت های اهدا شده را پیوند دهید. به سادگی مبلغ کمک مالی که می خواهید ایجاد کنید و آدرس وب سایت خود را بنویسید.

پیدا کردن این وب سایت ها به جستجوی برخی از جستجوها در Google نیاز دارد. اینها برخی از پرس و جو هایی هستند که معمولا نتایج خوبی دارند:

همکاران صفحه + اهدایی + کلمات خود
کمک مالی + همکاران + کلمه کلیدی شما
صفحه مشاغل شما + کلمات کلیدی شما
10. مصاحبه دریافت کنید
مصاحبه های آنلاین در حال حاضر گرم و یک راه عالی و آسان برای به دست آوردن لینک به وب سایت شما. هنگامی که شما درون خود نفوذ می کنید، دعوت های مصاحبه ای بسیاری خواهید بود، اما تا آن زمان، برای شروع باید ابتدا باید گام بزنید. برای وب سایت هایی که مصاحبه ها را انجام می دهند، به دنبال آنها بگردید و به آنها بگوئید که مایلید شرکت کنید و به اشتراک گذاری دانش خود بپردازید.

نتیجه
پیونده کیفیت کسب درآمد گاهی اوقات می تواند چالش برانگیز باشد، اما شما با استفاده از منابع و روش مناسب می توانید فرصت ایجاد لینک. در نهایت، به یاد داشته باشید که نگه داشتن لینک شما به عنوان ساخت آنها بسیار مهم است. بنابراین، پیگیری لینک وب سایت خود، با استفاده از ابزارهایی نظیر پیوندهای پیگیری مانیتور، آئروفس یا Majestic، پیگیری کنید.

مرتبط: 4 روش برای کسب لینک به سایت شما