این مطلب با استفاده از مترجم گوگل از سایت های خارجی ترجمه شده است

وبلاگ »SEO

ساختمان پیوند یکی از قدیمی ترین و موثرترین تاکتیک های SEO است. این همچنین یکی از راههای پربارتر رشد ترافیک جستجو سازمان است.

& amp؛ nbsp؛

نقشه من زمین را به من نشان بده
از لحاظ تاریخی، پیونده این بود که چگونه Google متوجه شد که کدام وب خوب است. لینک یک توصیه بود، بنابراین وبسایتهایی که رتبه بندی پیوندهای بیشتری داشتند بالاتر است. گوگل اجازه دهید وب تصمیم بگیرد هر چه صفحه خوب باشد. از آن زمان، به روز رسانی های Google به طور عمده در مورد پیشگیری از تلاش برای بازی کردن این فرآیند با به دست آوردن لینک های بدون درآمد است.

ما در حال حاضر در یک نقطه قرار داریم که تنها روش ارتباط کلاه سفید بسیار مهم است. اساسا غیرممکن است که به موقع بپردازید، قرض بدهید، خراب یا خرید کنید. همه شما می توانید آنها را به دست آورید. اما هنوز مسیر هوشمندانه ای برای انجام این کار وجود دارد. و برخی از آنها به شما این امکان را می دهد که در همان زمان موفق به موفقیت رقبا خود شوید!

1. مهمان مهمان
گوگل علیه پست مهمان هشدار داده و بسیاری از افراد را خاموش کرده است. اما با کیفیت بالا، پست های مهمان هدف متفاوت از مقالات تولید شده، پست های کم ارزش است که چند سال از بسیاری از استراتژی های SEO بود. درست انجام شده، وبلاگ نویسی مهمان می تواند یک ابزار ایجاد لینک موثر باشد.

اولین چیزی که باید انجام دهید این است که بهترین وبلاگ مهمان را برای شما بگذارید. شناسایی سایت هایی که ممکن است پست مهمان شما را با کشیدن پست های مهمان رقبای خود گذارند. برای مثال در اینجا، من از نیل پاتل استفاده می کنم، به این معنی که ما نتایج زیادی را دریافت می کنیم.

با جستجوی جستجوی پیشرفته گوگل، با استفاده از نام نویسنده در علامت نقل قول و کلمات «مهمان» نیز در معرض معاملات قرار بگیرید. دامنه نویسنده نویسنده با علامت من ها در مقابل ورود تا تمام نتایج حذف شود.

“نیل پاتل” + “پست مهمان” -neilpatel.com -quicksprout.com -kissmetrics.com
جستجو توسط پست مهمان
نتایج HubSpot و Forbes در واقع مقاله های نیل پاتل است؛ دیگران آن را در مورد پست مهمان ذکر می کنند. از آنجایی که نام پاتل در هر جا آنلاین است، ممکن است کم کردن آن کمک کند. بنابراین جایگزینی است که در داخل URL جستجو شود و نویسنده را به عنوان نویسنده شناسایی کند، بنابراین شما چیزی در مورد آنها نخواهید یافت یا فقط آنها را ذکر کنید.

انجام این کار با جستجو برای نام نویسنده در علامت نقل قول و با استفاده از پارامتر جستجو inurl: author.

جستجو توسط نویسنده inurl

این بهتره نتایج قابل استفاده تر هستند. اما ما می توانیم از مرورگر محتوا Ahrefs برای شناسایی مطالب نوشته شده توسط یک نویسنده خاص استفاده کنیم. نام نویسنده را به عنوان عبارت جستجو در این فرم وارد کنید:

نویسنده: “نام نویسنده”

اطمینان حاصل کنید که فاصله بین کلون و اولین علامت نقل قول وجود ندارد.

جستجو جستجوگر ahrefs

این خیلی بهتر از گوگل است. نه تنها ما بیشتر از آنچه که ما دنبال می کنیم، می بینیم، بلکه به اشتراک گذاری داده ها و همکاری یکدیگر که در سمت چپ وجود دارد.

اگر رقیب شما در سایتی نمایش داده شود ؟؟ بیا، شانس خوب هم برای سایت شما وجود دارد. اکنون که برخی از سایتهای دنبال شده اند، از طریق فرم «نوشتن برای ما »به آنها یا به ایمیل ویرایشگر ارسال کنید.

بعد، شما باید بهترین لینک مهمان پست (ها) که می توانید دریافت کنید. وبلاگ نویسی مهمان برای ایجاد پیوندها کار می کند زیرا شما می توانید پیوندها را به وب سایت خود در پست خود قرار دهید و معمولا در محیط زیست نویسنده خود قرار دهید.

اطمینان حاصل کنید که پیوندها به صورت متنی هستند، اگر بتوانید، بجای اینکه در بایاس سازنده پنهان شوند، کمترین احتمال وجود دارد و جایی که گوگل آنها را دوست ندارد. بهترین راه برای به دست آوردن متن متن طبیعی این است که این منبع رفتار دقیقا مانند فرد دیگری. فقط آن را به طور طبیعی قرار دهید و از آن متن استفاده کنید که مرتبط با آن است، نه به سایت شما. و در نتیجه جستجو در بالای صفحه، یک بار به Quicksprout پیوسته و به Moz، Copyblogger و همچنین تعدادی از مکان های دیگر نیز می پیوندد.

2. روابط عمومی
روابط عمومی در زمینه ساخت پیوند ساده به معنی استفاده از روش مشابه برای دریافت لینک هایی که شما ممکن است برای استفاده از مطبوعات استفاده کنید.

اگر می خواهید یک منبع باشید، ثبت نام تا HelpaReporter.com، و آنها به شما هنگامی که شما نیاز به کسی با مهارت خود را برای گفتن به شما بگویم.

همچنین، در نظر گرفتن کلاسیک PR مانند انتشار مطبوعات. وبلاگنویسان و خبرنگاران اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهند، بنابراین اگر هر چیزی اتفاق افتاد – شما یک ترکیب جدید، مشتری، محصول، ویژگی، پیدا کردن آسان است. سپس به احتمال زیاد در هر مقاله ای که موضوعات را پوشش می دهد مرتبط می شود.

استفاده بیش از حد از متنی متنی لنگر در مواردی که اکثریت افراد مطبوعات دریافت می کنند اشتباه است. این یکی از عواملی است که احتمالا موجب مجازات پنگوئن می شود. در عوض، از انتشار مطالب خود استفاده کنید تا دامنه های مختلفی که به سایت مرتبط هستند، ارسال کنید.

علاوه بر این، انتشارات مطبوعاتی همچنان به دایرکتوری ها و پایگاه های داده افزوده می شود، و آنها جستجوی ابزار حتی بهتر است.

حتی زمانی که ذکر شد، هیچ ضمانت وجود نداردبه طوری که افرادی که به شما می پیوندند لینک شما. گاهی وقتا چیزها از طریق شبکه خالی می شوند. هنگامی که این اتفاق می افتد، می تواند ارزشمند باشد که به آن دسترسی پیدا کنید و به آنها یادآوری کنید که می خواهید ارتباط برقرار کنید.

شما می توانید ذکر کنید در Ahrefs. به Alerts بروید & amp؛ amp؛ gt؛ اشاره کرد & amp؛ amp؛ gt؛ افزودن هشدار & amp؛ amp؛ gt؛ جستجو پرس و جو و gt؛ روزانه & amp؛ amp؛ gt؛ افزودن

هشدار احرار

شما می توانید رقبا خود را به همان شیوه پیگیری کنید.

3. ساختمان لینک متنی
حتی خوب، وب سایت های خوب نگهداری از Linkrot رنج می برند. پیوندها منجر به ایجاد موقعیت مکانی در اینترنت می شوند، اما از آنجا که وب سایت ها محتوای خود را در اطراف محصور می کنند، در نهایت برخی از لینک ها به مکان های خالی منجر می شوند. کاربران به دنبال یک منبع می گردند و یک مقدار خالی پیدا می کنند.

ساخت لینک شکسته این را تصحیح می کند و لینک شما را می گیرد. این به دنبال یافتن لینک های ؟؟ خراب، شناسایی محتوا به آنها اشاره می کند و سپس به سایت ارجاع داده می شود که فرصتی برای ارجاع به یک محتوای جدید و بدون صدا به شما می دهد.

هرکسی برنده می شود: بازدیدکنندگان وب سایت بیشتر؟«طالب به روز، محتوای مفید و 404؛ سایت ها کل دسته لینک خراب را ندارند و شما یک لینک با کیفیت بالا دریافت کنید. برای بازاریابان، این یک روش موثر برای گرفتن دو پرنده با یک سنگ است: شما یک پست وبلاگ بر اساس درست ایجاد می کنید و بر خلاف یک پست مهمان می توانید آن را نگه دارید. بنابراین اگر هر کس آن را به عنوان یک منبع استفاده کند، این لینک ها به سمت شما باز می گردند. اما شما همچنین آب پیوندی را در جلو قرار دهید.

چگونه آن را انجام دهید؟

با شناسایی یک سایت که از بازگرداندن درخواست خواست، شروع کنید. اگر کلمات کلیدی پیدا کرده اند، آنها را جستجو و شناسایی سایت های رتبه بندی شده برای آنها. سپس آن سایت ها را در آئروفس بررسی کنید و شناسه پیوند را بزنید.

استفاده از عمل شکست در سایت اکسپلورر برای شناسایی لینک هایی که کار نمی کنند. بیایید به Copyblogger، یک وب سایت کپی رایت نگاه کنیم. به یاد داشته باشید که در زیر لینک خروجی چک کنید و یا لینک های شکسته که منجر به Copyblogger می شود، از آن نمی توانید.

copyblogger شکسته لینک ساختمان

اطمینان حاصل کنید که پیوندهایی که باید با محتوای سودمند مرتبط باشند. انتخاب Dofollow از منوی کشویی زیر لینک های شکست خورده، و دیدگاه بسیار متفاوت خواهد بود.

پیوندهای شکسته را دنبال کنید

پس از شناسایی یک لینک شکست خورده که به نظر می رسد موضوع آن در ماشین شما است، آن را دنبال کنید. شما باید 404 را در دامنه سایت ببینید. من دنبال سوم مرده برای 21 راه برای ایجاد محتوای محرمانه زمانی که شما نشانه ای ندارید. متن لنگر به من ایده خوبی از موضوع ارائه می دهد: “چرا مصاحبه ها برای محتوای وبلاگ مناسب است.” URL، http://clevermarketer.com/interviews-blog-content.html، به من داستان مشابهی می گوید. و این 404 است.

ساخت لینک شکسته

اکنون زمان آن رسیده است تا بررسی آنچه که در ابتدا در محتوای محتوا بود، به منظور ایجاد چیزی که آن را جایگزین و از آن فراتر می رود.

فقط به این دلیل که محتوای در اینجا وجود ندارد به این معنی است که ما نمیتوانیم آن را ببینیم. اینترنت همراه با یک برنامه زمان بندی رایگان، در archive.org قرار دارد که به شما اجازه می دهد تا آنچه را که در یک URL مشخص شده در گذشته قرار گرفته است، جستجو کنید.

آرشیو ورد جستجو شکسته لینک ساختمان

به سادگی وارد شوید و تاریخ آن را مشاهده کنید.

چک کردن نمودار زیر:

آرشیو org نتیجه شکست ساختمان لینک

به نظر می رسد که پست در سال 2011 افزایش یافته است و در سال 2013 متوقف شده است.

بنابراین ما در سال 2013 نگاهی داریم، انتخاب کنید که یکی از تاریخهای خالی که در تقویم آبی رنگ نشان داده شده (مانند ژانویه 30 در بالا)، و ما می توانید ببینید اصلی مقاله:

آرشیو وارن محتوا نشان ساختمان لینک شکستست است

(این ممکن است کمی طول بکشد، بنابراین صبور باشید.)

در حال حاضر ما همه چیزهایی که باید برای نوشتن یک نسخه بهتر، جامع تر و دقیق تر از اصل داشته باشیم، درست است.

بنویسید و آن را به وبلاگ خوارزده و سپس با وبسایت تماس بگیرید و بگویید:

سلام، شما یک پیوند شکسته دارید! من فقط یک تکه محتوا نوشتم که مرتبط با لینک باشد. آیا میخواهید مقصد لینک را تغییر دهید، پس آن را به محتوای من پیوند دهید؟

اگر این به نظر می رسد کمی آشنا، می تواند به این دلیل است که آن را مانند …

4. آسمان خراش!
Brainchild از بریان دین، آسمان خراش به معنای پیدا کردن محتوا در فضای خود است که در حال حاضر عالی است، و سپس آن را بسیار جذاب است. راه ساده برای انجام این کار ممکن است فکر کنید، “Hmmm، 101 راه برای بهبود بازاریابی ایمیل شما فوق العاده خوب است. من 1001 راه انجام خواهد داد و تمیز خواهم کرد!”

ممکن است کار کند یا شاید بزرگتر شود بدون اینکه بهتر شود. امتیاز بیشتر، کلمات بیشتر و تصاویر بیشتر همیشه ارزش بیشتری برای کاربر ندارد. در عوض، نگاهی به محتویایی که در آن آسمان خراش و از خود بپرسید:

کدام سوالات پاسخ داده نشده است؟
کدام دستورالعمل سخت است به دنبال؟
چه کسی در اینجا خدمت نمی کند؟
برای کیفیت کافی شلیک کنید، گرچه این سخت ترین چیز برای اندازه گیری است و شما بیشتر احتمال دارد به جلو بروید.

اگر در ذهن داشته باشید که دارای یک رقیب خاص هستید، می توانید با استفاده از سایت اکسپلورر در Arsenal، کیهان را به خوبی انجام دهید تا قطعاتی که در نانچیک شما قرار دارد. ما دوباره Copyblogger استفاده خواهیم کرد.

دامنه را وارد کنید و Site Explorer را انتخاب کنید & amp؛ amp؛ gt؛ صفحات & amp؛ amp؛ gt؛ بهترین لینک ها

copyblogger بهترین لینک های Sky Stats کراپ

بسیاری از این ها کار نخواهند کرد. آنها Copyblogger را ارجاع میدهند، یا آنها عمومی هستند، یا با آنها خیلی کار نمی کنند. اما نگه داشتن پیمایش پایین، و شما برخی از پتانسیل را ببینید.

کپی بلاگر ایده ها قابل استفاده است آسمان خراش

یکی از این ها می تواند یک اسم نامرغور باشد. من توسط آیتم # 49 وسوسه می شود، چگونه به نوشتن محتوای جالب برای موضوع “خسته کننده”. من URL را برای این صفحه به سایت Explorer رها کردم و URL را انتخاب کردم:

صفحه جستجو کپیبلاگ در آسمان خراش

اطلاعات جستجو را ببینید …

نمودار های جستجو آسمان خراش

همچنین داده های backlink از جمله انتقال دامنه ها …

copyblogger اشاره گر دامنه آسمان خراش

و لنگر ابرها

copyblogger لنگر ابرها آسمان خراش

هنگامی که صفحاتی را که میخواهید اسکچراپ را شناسایی کرده و محتویاتی را که از اصلی اصلی هستند ایجاد کنید، به آئروفن بازگردید و دامنههای ارجاع شده برای اصلی محتوا را بررسی کنید.

دامنه های ارجاع کپی بلاگگر گزارش آسمان خراش

پیدا کردن لینک های خود را – Moz.com، Entrepreneur.com و SearchEngineJournal.com در این لیست قرار دهید و سپس با آن سایت ها تماس بگیرید و محتوای جدید و پیشرفته خود را برای پیوند به آنها ارائه دهید.

5. منابع لینک
به جای پیوند به پست وبلاگ شما یا یک صفحه در وب سایت شما، منابع لینک به تحقیق جامع خود و یا دانش جمع آوری نیاز دارد که هر کس دیگری باید بدانند.

چقدر فکر می کنید مردم به گزارش محتوای بازاریابی محتوا بازاریابی مؤسسه محتوای محتوا در سال 2016 مراجعه می کنند؟

بازاریابی محتوا لینک های منحصر به فرد دامنه منابع

این 1،516 دامنه منحصر به فرد است که به یک تکه محتوا مرتبط است.

کلید این است که ایجاد کنید که به نفع شما در خدمت مفید شما مفید باشد، بنابراین هنگام استفاده از آنها در پست های وبلاگ و یا سایر محتوا، به آنها پیوند می شود. لازم نیست تحقیق اصلی انجام شود این می تواند مجموعه ای از اطلاعات از مکان های مختلف، جمع آوری شده و با یک گروه از نیازهای مردم در ذهن داشته باشد.

شما می توانید منابع را با استفاده ازروش های مشابهی که می خواهید برای استفاده از ترافیک و رقیب پیوند استفاده کنید ایجاد کنید: پیدا کردن آنچه مردم در محل شما می خواهند با شناسایی مصرف مواد می دانند و سپس به این شکاف دانش اشاره دارد.

6. پیدا کردن لینک های رقبا و “سرقت” آنها
اگر یک سایت به یک رقیب پیوند داده شود احتمالا به شما نیز مرتبط خواهد بود. با شناسایی ده سایت برتر برای هر کلمه ای که می خواهید رتبه بندی کنید، شروع کنید. یک جستجوی گوگل و ده دامنه برتر را انتخاب کنید.

فرض کنید ما می خواهیم به عنوان رتبه بندی برای “تجارت ایمیل هالووین”.

ما می خواهیم شاهد برخی از واقعا وحشتناک پانسیون ها باشیم.

بازاریابی ایمیل هالووین ایمیل backlinks SERPS

بهداشت و درمان آنها را برای ارتباط، تکثیر و، به خوبی، عقلانیت را بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که شما هر گونه duds را حذف کنید. به عنوان مثال، GetResponse، Pure360، و Adestra همه معنی دارند. اما Tax.ThomsonReuters.com؟ احتمالا نه

آنها را به اهورا برسانيد و آنها را به ابزار Link Intersect ببريد.

لینک متقابل ایمیل بازاریابی رقیب لینک

ترک “اما خالی به آن پیوند ندارد و بر روی” نمایش فرصت های پیوند “کلیک کنید.

این به شما یک لیست از سایت های که به تمام دامنه وارد شده پیوند می دهد.

لینک بازاریابی ایمیل تقاطع یک لینککاری رقابتی است

اگر لیستی شبیه به این داشته باشید، با مواردی که برای شما بسیار مفید نیست، شما باید کمی از دامنه کوچک.

از طریق برخی از نامزدهای کمتری بپردازید و سپس دوباره امتحان کنید.

لینک بازاریابی ایمیل تقاطع 2 لینک دهنده رقیب

این بار نتایج بسیار مفید است. دامنه هایی مانند TheEmailGuide.com، CustomerThink.com و OnlineMarketingandSEO.com وجود دارد. آنها اهداف پشت صحنه خوب ایجاد می کنند.

لینک بازاریابی ایمیل تقاطع نتایج به لینک های رقیب

به طور مختصر، شما می توانید تمام پروفایل های پشتیبان خود را برای رقبا تکرار کنید. این رویکرد شامل کار بسیار بیشتر است، اما این یک روش بسیار موثر برای دریافت یک پروفایل پشتیبانگیری طبیعی است که گوگل برای شما دوست دارد.

با جمع آوری URL ها، به جای دامنه، برای هر کلمه کلیدی شروع کنید. بنابراین اگر ما دوباره به «بازاریابی ایمیل هالووین» رفتیم، نتایج دهمین آلی را به دست آوردیم و آنها را به آرهوف انتقال دادیم. سپس ما آنها را به Site Explorer رها کردیم و انتخاب Backlinks را انتخاب کردیم.

وقتی که این کار را انجام دادم، چندین جستجوی بالا فقط یک یا دو پس زمینه داشت، اما Infographics GetResponse دارای 10 دامنه منحصر به فرد بود.

گام بعدی این است که از طریق لینک ها بروید و چگونگی رونده این لینک را بدست آورید. شما می توانید همان روش را کپی کنید تا لینک خود را از این سایت دریافت کنید. اگر یک پست مهمان بود، ممکن است راهی باشد. اگر لینک با اضافه کردن سایت به یک پوشه به بازیابی، می توانند کار کنند، تا زمانی که به فضای خاص شما بستگ ؟؟ دارای کیفیت بالا است

نتیجه
ساخت لینک باقی می مان یکی از موثرترین روش ها برای رتبه بندی بهتر و رانندگی بیشتر است که دقیق تر نیز هدف قرار می دهد. همانطور که روش های قدیمی تر بی فایده و یا به طور فعال مضر تبدیل شده و تکنیک های کلاه سفید کلیدی همه از بازاریابی محتوی جدا می شوند، برنده می شوند به بازاریابان هایی که می دانند که اجرای تکنیک های پیوند پیشرفته که دامنه خود را به مناسب سایت متصل می شوند.

& amp؛ nbsp؛